Sprzęt komputerowy

Komputery
W dzisiejszych czasach komputer jest podstawowym narzędziem pracy w każdej firmie. Oferujemy Państwu sprawdzone i niezawodne markowe komputery, między innymi: DELL, FUJITSU, HP, LENOVO. Możemy również wykonać certyfikowany zestaw komputerowy dopasowany do potrzeb klienta. Komputery zakupione w naszej firmie są w pełni skonfigurowane, mają zainstalowany system operacyjny, aktualne poprawki i oprogramowanie zakupione wraz z zestawem. Na życzenie dostarczamy i instalujemy zakupiony sprzęt na miejscu u klienta.
 
Notebooki
Oferta naszej firmy obejmuje całą linię notebooków przeznaczonych dla mniej i bardziej zaawansowanych użytkowników. Naszym celem jest pomóc Państwu dobrać notebooka do potrzeb i wymagań. Możemy dostarczyć notebooki takich producentów jak: DELL, ASUS, ACER, SAMSUNG, TOSHIBA, SONY itp. Notebooki zakupione w naszej firmie są w pełni skonfigurowane, mają zainstalowany system operacyjny, aktualne poprawki i oprogramowanie zakupione dodatkowo przez klienta. Na życzenie dostarczamy i instalujemy zakupiony sprzęt na miejscu u klienta.
 
Serwery
Serwer jest jednym z ważniejszym elementów systemu informatycznego w firmie. Musi być niezawodny i posiadać dobre warunki gwarancji (długi okres gwarancji, szybki czas reakcji, serwis w miejscu instalacji sprzętu itp.) Takie wymagania spełniają tylko markowe serwery. Żaden „składak” nie zapewni Państwu odpowiednich warunków gwarancji i serwisu. W naszej ofercie znajdują się serwery renomowanych producentów takich jak: DELL, FUJITSU, HP. Konfiguracje mogą być dostosowane do potrzeb klienta i posiadają pełną gwarancję producenta. Na sprzęcie instalujemy dowolny system operacyjny. Na życzenie dostarczamy i instalujemy zakupiony serwer na miejscu u klienta.
 
Urządzenia zewnętrzne
Oferta naszej firmy obejmuje również wszelkie urządzenia zewnętrzne niezbędne do pracy komputera:
 
  • monitory,
  • drukarki, urządzenia wielofunkcyjne,
  • skanery,
  • zewnętrzne pamięci dyskowe,
  • urządzenia wskazujące (klawiatury, myszki itp.).
 
Akcesoria komputerowe
Komfort pracy przy komputerze lub notebooku to nie tylko szybkość i moc obliczeniowa, ale również jego otoczenie. Polecamy szeroką gamę:
 
  • myszki,
  • środków czyszczących,
  • materiałów eksploatacyjnych do drukarek.
 
Urządzenia sieciowe
Sieć komputerowa i jej części są podstawowymi elementami systemu informatycznego w firmie. Proponujemy Państwu zarówno elementy aktywne - routery, firewalle, przełączniki, jak i pasywne sieci - okablowanie, szafy. Oferujemy usługi związane z projektowaniem i wykonaniem sieci informatycznej. Zapewniamy bezpieczeństwo w dostępie do Internetu zarówno w firmie jak i w domu.
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY: