Systemy alarmowe i monitoring

Telewizja przemysłowa (CCTV) to system oparty na monitoringu przemysłowym wykorzystujący kamery video podłączone do rejestratora obrazu i monitora w celu prowadzenia stałej obserwacji wizyjnej. W naszej ofercie znajdują się m.in.: rejestratory cyfrowe DVR, kamery przemysłowe, zestawy monitoringu wizyjnego, monitoring IP (kamery IP, wideoserwery), a także kable i inne    akcesoria.

Systemy alarmowe to zespół urządzeń składający się z centrali alarmowej, czujników, barier podczerwieni i innych elementów których zadaniem jest zabezpieczenie i ochrona obiektu przed włamaniem lub pożarem. Informacja o alarmie może być przesyłana do użytkownika przez Internet za pomocą wiadomości e-mail, przez sieć telefoniczną, lub do firmy zajmującej się ochroną obiektu. Nowoczesne systemy alarmowe umożliwiają zdalne zarządzanie nimi przez Internet.

Kontrola Dostępu (KD) i Rejestracja Czasu Pracy (RCP) to urządzenia które wraz z dedykowanym oprogramowaniem mają na celu identyfikację podmiotu, oraz ograniczenie dostępu do pomieszczeń o szczególnym znaczeniu w firmie, pomieszczeniach magazynowych i serwerowych osobom postronnym lub nieupoważnionym. Nowoczesne systemy kontroli dostępu do pomieszczeń wyposażone są w skanery biometryczne, karty zbliżeniowe i breloki.

WSPÓŁPRACUJEMY: